Urodziny w pracy – słodki poczęstunek

Zwyczaj obchodzenia urodzin jest kultywowany nie tylko w gronie rodzinnym, ale także wspólnie z kolegami i koleżankami z pracy. Na co dzień spędzamy z nimi dość dużo czasu, dlatego warto zadbać o to, aby w odpowiedni sposób uczcić swoje święto również w miejscu zatrudnienia. Na tę okazję na pewno powinniśmy zamówić słodki poczęstunek. Jakie ciasto na urodziny do pracy najlepiej wybrać? A może skorzystać z opcji dostawy na miejsce?

tort orzechowy Cukiernia Jacek Placek to synonim smaku domowych ciast z naturalnych produktów. Biszkopt orzechowy, krem czekoladowy, krem cytrynowy, chałwa, włoskie orzechy.
Tort orzechowy – Cukiernia Jacek Placek

Jak celebrować dzień urodzin z kolegami i koleżankami z pracy?

Świętowanie urodzin w pracy może się odbywać na wiele różnych sposobów – wszystko zależy od praktyki przyjętej w danej firmie i od osobistych preferencji solenizanta. Możemy zostawić słodką niespodziankę w kuchni czy pokoju socjalnym, przejść się po biurze i poczęstować współpracowników osobiście albo zaprosić ich na określoną godzinę do sali konferencyjnej na ciasto i kawę. Jeszcze innym wariantem jest wspólne wyjście po pracy do knajpy. 

 

Jakie ciasto na urodziny do pracy?

Przygotowanie ciasta na dzień urodzin to absolutna podstawa. Jednak który z wypieków będzie najlepszy na tę okazję do pracy? Przy wyborze odpowiedniego ciasta warto wziąć pod uwagę kilka czynników – na przykład czy łatwo się kroi i dzieli na wystarczającą liczbę porcji, czy wymaga przechowywania w lodówce albo czy zawiera składniki alergenne, które akurat mogłyby zaszkodzić niektórym współpracownikom. Na te wszystkie wątpliwości z pewnością odpowiedzą nam pracownicy cukierni, a poza tym pomogą w dokonaniu zamówienia spośród przeróżnych oferowanych specjałów. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia ciasta już pokrojonego. 

ciasta domowe Cukiernia Jacek Placek to synonim smaku domowych ciast z naturalnych produktów. jabłecznik, sernik, izaura, ciasto jogurtowe z porzeczkami, trójmiasto, ciasta krojone, z dostawą do domu, dostawa
Sernik, Jabłecznik, Izaura, ciasto jogurtowe z porzeczkami – Cukiernia Jacek Placek

Ciasto urodzinowe z dowozem 

Pozostaje jeszcze kwestia przetransportowania ciasta do miejsca pracy, co w niektórych sytuacjach może się okazać kłopotliwe, na przykład gdy nie dysponujemy samochodem. Odpowiadając na potrzeby swoich klientów, w naszej ⇒ makeiskauppa mamy w swojej ofercie opcję zamawiania ciast z dostawą pod wskazany adres: do firmy, domu, restauracji itd. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz urodzinowy poczęstunek dojedzie do biura na czas i nie ulegnie po drodze zniekształceniu.

Sklepy firmowe Jacek Placek oferują szeroki asortyment ciast na każdą okazję, z dowozem do klienta. Na urodziny można wybrać:

tradycyjny tort w różnych wariantach smakowych, albo bardziej uniwersalne ciasto typu sernik, jabłecznik, placek z owocami czy wiele innych.

Zaleta ciast pieczonych wynika z łatwości ich przechowywania, gdyż nie wymagają one trzymania ich w lodówce.

Kutsumme sinut!