Proč je lepší koupit dort, než ho upéct?

Tort jest kluczowym elementem na imprezach rodzinnych i podczas wielu innych okazjonalnych uroczystości. Samo jego przygotowanie jest dość pracochłonnym i czasochłonnym zajęciem. Nigdy też nie możemy mieć do końca pewności, jaki będzie końcowy efekt naszych wysiłków. Dlatego warto zadać sobie pytanie – czy nie lepiej zaufać profesjonalnej cukierni i kupić gotowy tort?

Jakie korzyści uzyskujemy, zamawiając tort w cukierni?

Kulatý dort s hostií Cukrárna Jacek Placek je synonymem chuti domácích dortů z přírodních produktů.
Tort okrągły na komunię Cukiernia Jacek Placek

Organizowanie urodzin dla dziecka, przyjęcia komunijnego czy jubileuszu rodziców wymaga starannych przygotowań i zadbania o wiele ważnych szczegółów. W tej sytuacji pieczenie i dekorowanie tortu może się okazać zadaniem ponad nasze siły czy możliwości czasowe, a ⇒ złożenie zamówienia w cukierni – szybkim i prostym rozwiązaniem. Nasze sklepy cukiernicze oferują szeroki asortyment tortów, które możemy dobrać adekwatnie do uroczystości, a nawet skomponować według własnych preferencji smakowych i upodobań artystycznych. Możemy też być pewni, że tort przygotowany przez profesjonalistów to gwarantowany sukces na naszym przyjęciu. 

Tort na zamówienie z dostawą na miejsce

Kolejnym udogodnieniem Cukierni Jacek Placek, jakie napotykamy, gdy decydujemy się kupić gotowy tort, jest możliwość złożenia zamówienia z dowozem pod wskazany adres. Dzięki temu oszczędzamy czas i nie musimy się martwić, że nasz wyjątkowy wypiek ulegnie zniekształceniu w czasie transportu. Poza tym, rzecz jasna przygotowany tort może czekać na nasz odbiór w cukierni – jeśli taka opcja jest dla nas wygodniejsza.

tort 4-piętrowy Cukiernia Jacek Placek to synonim smaku domowych ciast z naturalnych produktów.
Tort 4-piętrowy Cukiernia Jacek Placek

Jaki wybrać tort i jak go zamówić?

Obecnie oferujemy swoim klientom możliwość zaprojektowania własnego tortu poprzez wybór rozmiaru i kształtu, preferowanego smaku ciasta i kremów, a także rodzaju dekoracji np. weselnej, komunijnej, urodzinowej czy bardziej spersonalizowanej. Taki wariant zamawiania tortów znajduje się w ofercie ⇒ Prodejny značky Jacek Placek – gdzie można to zrobić osobiście w jednej z cukierni, telefonicznie, mailowo albo poprzez usługę e-zakupy na ⇒ webová stránka firmy. Klienci mają do wyboru torty bezowe oraz na cieście biszkoptowym, przełożone pysznymi kremami: z mascarpone, budyniowym, śmietanowym i maślanym – wszystkie w różnych wariantach smakowych i dekoracyjnych. Co więcej, cukiernie Jacek Placek przygotowują torty na specjalne okazje jak np. urodziny, wesele czy przyjęcie komunijne.

Zveme vás!