Dlaczego lepiej kupić tort niż go upiec?

Tort jest kluczowym elementem na imprezach rodzinnych i podczas wielu innych okazjonalnych uroczystości. Samo jego przygotowanie jest dość pracochłonnym i czasochłonnym zajęciem. Nigdy też nie możemy mieć do końca pewności, jaki będzie końcowy efekt naszych wysiłków. Dlatego warto zadać sobie pytanie – czy nie lepiej zaufać profesjonalnej cukierni i kupić gotowy tort?

Jakie korzyści uzyskujemy, zamawiając tort w cukierni?

Tarta redonda con hostia de comunión La confitería Jacek Placek es sinónimo del sabor de las tartas caseras elaboradas con productos naturales.
Tort okrągły na komunię Cukiernia Jacek Placek

Organizowanie urodzin dla dziecka, przyjęcia komunijnego czy jubileuszu rodziców wymaga starannych przygotowań i zadbania o wiele ważnych szczegółów. W tej sytuacji pieczenie i dekorowanie tortu może się okazać zadaniem ponad nasze siły czy możliwości czasowe, a ⇒ złożenie zamówienia w cukierni – szybkim i prostym rozwiązaniem. Nasze sklepy cukiernicze oferują szeroki asortyment tortów, które możemy dobrać adekwatnie do uroczystości, a nawet skomponować według własnych preferencji smakowych i upodobań artystycznych. Możemy też być pewni, że tort przygotowany przez profesjonalistów to gwarantowany sukces na naszym przyjęciu. 

Tort na zamówienie z dostawą na miejsce

Kolejnym udogodnieniem Cukierni Jacek Placek, jakie napotykamy, gdy decydujemy się kupić gotowy tort, jest możliwość złożenia zamówienia z dowozem pod wskazany adres. Dzięki temu oszczędzamy czas i nie musimy się martwić, że nasz wyjątkowy wypiek ulegnie zniekształceniu w czasie transportu. Poza tym, rzecz jasna przygotowany tort może czekać na nasz odbiór w cukierni – jeśli taka opcja jest dla nas wygodniejsza.

tort 4-piętrowy Cukiernia Jacek Placek to synonim smaku domowych ciast z naturalnych produktów.
Tort 4-piętrowy Cukiernia Jacek Placek

Jaki wybrać tort i jak go zamówić?

Obecnie oferujemy swoim klientom możliwość zaprojektowania własnego tortu poprzez wybór rozmiaru i kształtu, preferowanego smaku ciasta i kremów, a także rodzaju dekoracji np. weselnej, komunijnej, urodzinowej czy bardziej spersonalizowanej. Taki wariant zamawiania tortów znajduje się w ofercie ⇒ Tiendas de la empresa Jacek Placek – gdzie można to zrobić osobiście w jednej z cukierni, telefonicznie, mailowo albo poprzez usługę e-zakupy na ⇒ sitio web firmy. Klienci mają do wyboru torty bezowe oraz na cieście biszkoptowym, przełożone pysznymi kremami: z mascarpone, budyniowym, śmietanowym i maślanym – wszystkie w różnych wariantach smakowych i dekoracyjnych. Co więcej, cukiernie Jacek Placek przygotowują torty na specjalne okazje jak np. urodziny, wesele czy przyjęcie komunijne.

¡Te invitamos!