Jacek Placek na targach, jarmarkach i innych wydarzeniach

 

Jako firma cukiernicza często wystawiamy się podczas targach branżowych oraz jesteśmy obecni ze stoiskiem na różnych ciekawych wydarzeniach w naszym regionie. W tym artykule dowiecie się, gdzie bywaliśmy już w tym sezonie oraz gdzie jeszcze będzie można nas spotkać i posmakować naszych pysznych wypieków!

 

Jarmark św. Dominika w Gdańsku, 22.07-13.08

Jarmark św. Dominika jest słynny na całą Polskę, a także w Europie, bo zalicza się go do największych tego typu imprez plenerowych na naszym kontynencie. Sama zaś tradycja jarmarków dominikańskich sięga czasów średniowiecza. Już wtedy przybywali na nie kupcy z innych krajów europejskich ze swoimi najrozmaitszymi towarami, a ponadto również cyrkowcy i trupy teatralne, aby zabawiać tłum niecodziennymi widowiskami. I tak w dużej mierze zostało do dzisiaj, kiedy ta impreza licznie gromadzi wystawców z całej Polski i nie tylko, a organizatorzy jarmarku corocznie przygotowują bardzo ciekawy program kulturalno-artystyczny.

Dlatego cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować się w czasie tego czołowego plenerowego wydarzenia targowego w Polsce. Na stoisku Jacka Placka można było zakupić nasze => domowe ciasta i ciasteczka, które wykonujemy według tradycyjnych, rodzinnych receptur założycielki, Pani Beaty Kondlewskiej.

Rajd Grand Prix Sopot-Gdynia, 14-16.07

Tym razem uczestniczyliśmy w imprezie typowo sportowej – Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, przejazd Grand Prix Sopot-Gdynia. Takie zawody to niesamowita dawka emocji! A => Cukiernia Jacek Placek dołączyła do strefy gastronomicznej zorganizowanej specjalnie dla kibiców w czasie tego wydarzenia. Mogliśmy uraczyć ich naszymi smakowitymi wypiekami i deserami, a przy okazji też dobrze się bawiliśmy.

II Festyn rodzinny w Wejherowie, 17.09

W najbliższy weekend wybieramy się na festyn rodzinny do Wejherowa. Jest to dla nas ważne miejsce na mapie regionu, ponieważ przygotowujemy się do otwarcia naszego sklepu firmowego w tym mieście. Zatem cieszymy się, że już teraz mieszkańcy Wejherowa będę mogli spróbować naszych ciast i innych wypieków, które zaprezentujemy na stoisku Jacka Placka.

Dary Ziemi w Gdyni, park Kolibki, 22-24.09

Jest to to bardzo ciekawa impreza, szczególnie dla tych, którzy lubią naturalne produkty, zdrową żywność i interesują się regionalnym rzemiosłem. Organizatorzy wydarzenia stawiają sobie za cel podtrzymywanie lokalnych tradycji związanych z rolnictwem i zbieraniem płodów. Będzie to okazja, aby zakupić warzywa i owoce pochodzące z ekologicznych upraw, a także inne artykuły np. kosze z wikliny od polskich plecionkarzy. A to wszystko w jesiennej aurze Parku Kolibki i rodzinnej atmosferze, towarzyszącej organizowanym zabawom i koncertom!

Wśród licznych wystawców na Darach Ziemi będziemy także obecni ze swoim stoiskiem. Nasze cukiernicze wyroby doskonale się wpisują w główne założenia imprezy, ponieważ wszystkie ciasta i wypieki przygotowujemy w 100 procentach na bazie naturalnych składników – dzięki czemu smakują „jak dawniej”.

Targi ślubne w Gdańsku, 5.11

Targi ślubne to wydarzenia, w których uczestniczymy regularnie. Są dla nas doskonałą okazją, aby zaprezentować naszą bogatą ofertę asortymentu weselnego – przede wszystkim torty, a także wypieki na słodki stół np. desery jednoporcjowe czy => kruche ciasteczka. Odwiedzający stoisko Jacka Placka mogą liczyć na nasze doradztwo i wsparcie w kwestii wyboru odpowiedniego => tortu weselnego, biorąc pod uwagę planowaną liczbę Gości oraz preferencje smakowe czy dekoracyjne narzeczonych. Oferujemy też możliwość umówienia się na spotkanie degustacyjne, podczas którego osoby zainteresowane mogą spróbować różnych wariantów naszych tortów, co z pewnością ułatwi podjęcie właściwej decyzji.

Jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku, 17.11-23.12 oraz w Wejherowie, 6-23.12

Jarmarki bożonarodzeniowe tworzą niesamowitą atmosferę świąteczną! – z swoimi licznymi stoiskami handlowymi i gastronomicznymi oraz specjalnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Dlatego nie może i nas tam zabraknąć! W tym roku będziemy obecni na jarmarkach w Gdańsku i Wejherowie. Na naszych stoiskach, poza standardową ofertą słodkich wypieków, będą dostępne także wytrawne => paszteciki na ciepło z różnymi farszami: ze szpinakiem, z kapustą i grzybami oraz z mięsem po myśliwsku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska Jacka Placka w okresie jarmarków bożonarodzeniowych, a także podczas innych wydarzeń, które jeszcze przed nami!