Wypieki od Jacka Placka na wydarzeniach ekologicznych i sportowych

W okresie letnim często jesteśmy obecni z naszym stoiskiem gastronomicznym na różnych imprezach plenerowych w regionie pomorskim. W czerwcu mogliście spotkać nas w Wejherowie na pikniku „Norda Biznes na Zielono” oraz na turnieju tenisowym Novotel Gdańsk Marina TENIS VIP CUP. Mieliśmy również ogromny zaszczyt wesprzeć konferencję „SM – i co z tego” w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Co to za wydarzenia? Dowiecie się z naszego artykułu.

„Norda Biznes na Zielono”, 15 czerwca, Park Miejski im. A. Majkowskiego w Wejherowie

Jest to wyjątkowa impreza organizowana przez Regionalną Izbę Przedsiębiorców – Norda w ramach pikniku ekologicznego i charytatywnego w Parku Miejskim w Wejherowie. Podczas wydarzenia było można odwiedzić stoiska regionalnych przedsiębiorców, w tym także naszej =>Cukierni Jacek Placek. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla dzieci m.in. dmuchańce, malowanie twarzy oraz różne gry i zabawy. Ponadto na pikniku ekologicznym było można wziąć udział w specjalnych warsztatach prowadzonych przez Ekofabrykę Wejherowo np. tworzenia drewnianych ozdób, ekokosmetyków, meblowania domków dla owadów. Odbyła się również akcja charytatywna „Pomaganie przez gotowanie” na rzecz podopiecznych OTOZ Animals, w której wzięli udział najlepsi szefowie kuchni w Polsce.

Warto jeszcze dodać, że całemu wydarzeniu przyświecała idea działania proekologicznego. Wystawcy byli zobowiązani do przestrzegania określonych zasad m.in. ograniczania generowania odpadów czy korzystania z artykułów promocyjnych wykonanych wyłącznie z materiałów przyjaznych środowisku. Takie postępowanie przedsiębiorców wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku swoich firm jako świadomych ekologicznie. 

Konferencja „SM – i co z tego”, 18-19 maja 2024 roku w Gdańsku

Konferencja „SM – i co z tego”, która odbyła się 18-19 maja 2024 roku, zorganizowana w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, była wydarzeniem o bezprecedensowej skali. Wzięło w niej udział około 500 uczestników, a liczba ekspertów wyniosła rekordowe 51. Łączna liczba różnych aktywności, takich jak wykłady, sesje pytań i odpowiedzi, warsztaty oraz dyżury ekspertów, przekroczyła 80.

Projekt „SM – i co z tego?” to nie tylko największa konferencja w Polsce poświęcona stwardnieniu rozsianemu, ale również jedno z największych wydarzeń pacjenckich w kraju.

Turniej tenisa ziemnego TENIS VIP CUP, Novotel Gdańsk Marina, 21-22 czerwca

TENIS VIP CUP to niecodzienne rozgrywki sportowe, ponieważ startują w nich aktorzy, artyści i przedstawiciele biznesu. Już kolejny raz korty tenisowe hotelu Novotel Gdańsk Marina będą gościć tak niezwykłych uczestników. Współorganizatorem imprezy jest Aktorski Klub Tenisowy, który zrzesza potężną grupę artystów starszego i młodszego pokolenia. Gra na korcie jest dla nich prawie tak samo ważna, jak ta w filmach czy w sztukach teatralnych. Członków klubu łączy pasja do tenisa i aktywność fizyczna. Podczas turnieju będzie można spotkać znakomitych aktorów, takich jak: Jan Englert czy Tomasz Stockinger.

 

Już niedługo będziemy uczestniczyć w Jarmarku Dominikańskim, serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska Jacka Placka. Z pewnością nie zabraknie na nim naszych przepysznych domowych wypieków!