Minidesery z Cukierni Jacek Placek – idealne rozwiązanie dla branży HoReCa

Nasze ciasta i torty w wersji mini to małe cuda, które zachwycają wyjątkową estetyką i kompozycją smaków. Oferujemy je odbiorcom, którzy pragną dostarczać swoim klientom najwyższej jakości produktów. Minidesery są eleganckie, łatwe do podania i zawsze świeże. Doskonale pasują do kawiarni, na słodki stół weselny i konferencyjny oraz na wszelkie eventy i imprezy okolicznościowe. 

Co nas wyróżnia – tradycja i nowoczesność w Jacku Placku

Jesteśmy rodzinną firmą cukierniczą z ponad dwudziestoletnią tradycją. Naszą naczelną misją jest dostarczanie wyrobów wyprodukowanych w oparciu o naturalne składniki. To one sprawiają, że nasze ciasta mają tak niepowtarzalny, domowy smak i aromat – „jak dawniej”. Dlatego nie stosujemy konserwantów, chemicznych dodatków czy gotowych mieszanek cukierniczych, a używamy wyłącznie naturalnych komponentów, takich jak: masło, śmietana, wiejski twaróg, jaja od kur czy domowe konfitury. Co więcej, nasze wypieki rosną na przepisach z rodzinnej kuchni założycieli Cukierni Jacek Placek – państwa Kondlewskich. Jednak z upływem czasu udoskonalamy je, wprowadzając nowe składniki i technologie, aby podążać za współczesnymi trendami konsumpcyjnymi i oczekiwaniami naszych klientów, jakimi są między innymi przedstawiciele branży HoReCa. 

Powyższe wartości były dla nas głównym wyznacznikiem w tworzeniu nowych kompozycji smakowych dla minideserów. Ich różnorodność i wielość wariantów sprawiają, że te małe cuda potrafią zaspokoić rozmaite gusta i oczekiwania wszystkich naszych klientów. W asortymencie Jacka Placka znajdziecie przede wszystkim minitorty w przeróżnych wersjach m.in. włoskie tiramisu, oreo, red velvet, słony karmel czy bezowe espresso, jak również miniserniki oraz miniciasto malinowe z ksylitolem.

Minidesery jako doskonały komponent dla słodkich stołów

Słodki stół jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia weselnego. Skomponowany z dbałością o szczegóły, pełen kolorowych ciast, minitortów i ciasteczek staje się nie tylko miejscem, gdzie goście mogą delektować się słodkościami, ale stanowi również atrakcyjny akcent wizualny wesela. Dlatego każdy z naszych minideserów będzie idealnym dopełnieniem słodkiego stołu i dostarczy gościom weselnym wyjątkowych doznań smakowych, a także wrażeń estetycznych.

Poza uroczystościami typowo rodzinnymi słodki poczęstunek bywa często obecny na konferencjach i spotkaniach biznesowych – zazwyczaj podczas przerw kawowych, stając się ich miłym urozmaiceniem. Słodkie stoły na tego typu wydarzeniach są doskonałym sposobem na zapewnienie uczestnikom odrobiny przyjemności w trakcie intensywnego programu, a także są świetną okazją do nawiązania nieformalnych rozmów. Szeroki wybór minideserów i monoporcji z Cukierni Jacek Placek pozwoli Wam dostosować słodki stół do charakteru każdej konferencji.

Minidesery perfekcyjne do kawiarni

Nasze minidesery idealnie też sprawdzą się w ekspozycji na witrynach kawiarni – swoją estetyką i elegancją przyciągają uwagę klientów oraz pobudzają zmysły, by zakosztować tych niezwykłych pyszności. Stanowią zatem doskonałe uzupełnienie asortymentu kawiarni. Dodając nasze produkty do swojej oferty, możecie mieć pewność, że zachwycą podniebienia Waszych klientów oraz skłonią ich do ponownej wizyty w kawiarni.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na nasze minidesery poprzez stronę internetową Cukierni Jacek Placek => https://jacekplacek.com.pl/, a także do odwiedzin naszych 4 firmowych lokali na terenie Trójmiasta oraz w Wejherowie.