Cukiernia Jacek Placek

Najmniejsza z naszych cukierni, ale najczęściej odwiedzana, zarówno przez stałych Klientów – mieszkańców Dolnego Sopotu, jak i przez turystów oraz kuracjuszy trójmiejskiego uzdrowiska.

Usytuowanie lokalu pozwala w ciągu kilku minut dotrzeć tu na pieszo zarówno z głównego sopockiego deptaka, jak i od strony sanatoriów i apartamentów graniczących z gdańskim Jelitkowem. Najbliższe wejście na plażę znajduje się zaledwie 400 m od cukierni, a molo kolejne 500 m dalej.

Oprócz standardowej oferty świeżych domowych ciast i tortów znajdziesz tu duży wybór naszych wyrobów mrożonych: tortów oraz pierogów własnej produkcji.

Na miejscu można zakupić akcesoria do dekoracji ciast – m.in. świeczki wulkaniczne, a także napoje, w tym lubiany przez Klientów kwas chlebowy i soki tłoczone.

Obsługa przyjmuje również zamówienia telefoniczne oraz realizuje bezpłatny odbiór zamówień składanych przez naszą stronę www.jacekplacek.com.pl.

Umożliwiamy płatność bezgotówkową.

Lokal jest przyjazny zwierzętom.

Miejsca parkingowe przy ulicy są ogólnodostępne (parkometry), a sama okolica doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami oraz całym Trójmiastem. Tuż obok znajdują się przystanki linii 117144, 185, 122 i N1,  a 900 m dzieli cukiernię od dworca PKP i przystanku SKM.

Gdzie nas znajdziesz?

OCEŃ NAS NA GOOGLE
Będziemy wdzięczni za każde miłe słowo dotyczące współpracy z siecią naszych Cukierni! 🙂