Cukiernia Jacek Placek

Cukiernia na gdańskiej Zaspie działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. W zeszłym roku przeszła remodeling wizualny i asortymentowy, wychodząc na przeciw  potrzebom mieszkańców nowych fragmentów wciąż rozrastającego się osiedla.

Obecnie standardowa oferta świeżych domowych ciast i tortów oraz pierogów własnej produkcji została rozszerzona o napoje gorące i lemoniadę podawane na miejscu i na wynos oraz gałkowe lody Scholler,

Lokal zyskał przytulny wystrój oraz kilka stolików, przy których można wypić poranną kawę, umówić się na nieformalne spotkanie biznesowe lub z przyjaciółką na popołudniową herbatkę, by skosztować naszych słodkości.

Na miejscu można zakupić akcesoria do dekoracji ciast – m.in. świeczki wulkaniczne, a także napoje, w tym lubiany przez Klientów kwas chlebowy i soki tłoczone.

Obsługa przyjmuje również zamówienia telefoniczne oraz realizuje bezpłatny odbiór zamówień składanych przez naszą stronę www.jacekplacek.com.pl.

Umożliwiamy płatność bezgotówkową.

Miejsce  jest przyjazne zwierzętom.

W lokalu jest toaleta dla Klientów. Wzdłuż pasażu znajdują się miejskie ławeczki.

Miejsca parkingowe przy ulicy są ogólnodostępne, a samo osiedle doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami i centrum Gdańska. Tuż obok znajdują się przystanki linii 127158 i 258, a w odległości 300m – tramwaje linii 24, 5 i 8.

Gdzie nas znajdziesz?

OCEŃ NAS NA GOOGLE

Będziemy wdzięczni za każde miłe słowo dotyczące współpracy z siecią naszych Cukierni! 🙂